بیرانوند:

به خاطر شرایط پرسپولیس عملم را به تعویق انداختم

به گزارش سایت خبری تحلیلی افتاب اگرس؛در خصوص عمل جراحی خود اظهار داشت: مشکلی که برای کمرم اتفاق افتاد قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان برایم پیش آمد و شرایط خیلی سختی داشتم. وقتی دیروز به دکتر رفتم و یک جراحی سرپایی داشتیم تا موقع عمل اصلی برسد. دکتر گفت عمل اصلی را انجام بده ولی گفتم پرسپولیس شرایط سختی دارد و بازی‌های خیلی مهمی داریم و اگر می‌شود فعلاً جراحی سرپایی انجام بده تا در این ۱-۲ ماهه بازی‌های مهم ما انجام شود و پس از آن تصمیم گیری شود.

وی در مورد عمل جراحی سرپایی خود گفت: روز گذشته به این دلیل در تمرین حضور پیدا نکردم که برای جراحی در بیمارستان حاضر شدم و درد خیلی زیادی داشتم. عفونتی بود که در بدنم ایجاد شده بود و مجبور شدم جراحی سرپایی انجام دهم. با وجود تاکید پزشکان در مورد اینکه جراحی اصلی انجام شود ولی باز‌های مهم ما مقابل نفت آبادان و پاختاکور و السد و دربی و… در پیش است و به همین دلیل صبر کردم.

گلر پرسپولیس در مورد اینکه بازی کردن در این شرایط از لحاظ فنی روی عملکردش تاثیر می‌گذارد یا نه، گفت: مشکل خاصی نیست ولی به هر حال برمی‌گردد به تمرکز خودم و شرایطی که در بازی ایجاد می‌شود. همه سعیم را می‌کنم که این مشکل روی عملکردم تاثیرگذار نباشد.