۶۸ کیلوگرم حشیش و تریاک درگچسارن کشف و ظبط شد

به گزارش سایت خبری تحلیلی آفتاب زاگرس؛فرمانده انتطامی گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف و ضبط بیش از ۶۸ کیلوگرم انواع مخدر خبرداد.سرهنگ سیدمحمد موسوی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی کنترل خودروهای عبوری در محور گچساران به شیراز به یک دستگاه خودروی ال نود به رانندگی شخصی با هویت معلوم و سرنشینی خانمی با هویت معلوم مظنون شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی موفق به توقیف این وسیله نقلیه شده که در بازرسی از آن، ۳۹ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۲۸ کیلو ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه ای جا ساز شده بود کشف و ضبط شد.

این فرماندهی انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۲ نفر قاچاقچی با هویت معلوم در این ارتباط هم خبرداد و اظهارداشت: پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهمین در اختیار مقام قضایی قرار گرفته و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

موسوی بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تاکید و خاطرنشان کرد: مردم باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان، هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.