بازی ناشیانه تیم رسانه ای قالیباف علیه روحانی

آفتاب زاگرس به نقل از امتداد نوشت: ماجرای لغو شدن جلسه سران قوا توسط روحانی جدیدترین بازی تیم رسانه‌ای قالیباف را روشن کرد.

ناشی گری اطرافیان قالیباف خیلی زود دست آنها را رو کرد و حالا رییسشان را هم در مظان این اتهام قرار داده‌اند که تعمدا به دیدار بیماران کرونایی رفته تا رییس جمهور جلسه فردا را لغو کند و حالا آنها موج‌سواری‌شان را شروع کنند. برای چه کسی؟ رییس فعلی مجلس و آرزومند و دوستدار همیشگی پست ریاست جمهوری یعنی محمد باقر قالیباف!

محمد صالح مفتاح یکی از اعضای تیم رسانه‌ای قالیباف بود که خیلی زود برنامه را لو داد. او در ابتدا توییت کرد:«امروز ⁧#قالیباف⁩ به میان مدافعان سلامت⁩ و بیماران کرونایی رفت و اعلام کرد فردا جلسه با سران قوا دارد. به نظر شما واکنش ⁧#روحانی⁩ چه خواهد بود؟»

چند ساعت بعد خبر آمد روحانی جلسه را لغو کرده و این بار مفتاح توییت کرد:«همان‌طور که درست حدس زدید، آقای روحانی در واکنش به حضور آقای ⁧قالیباف⁩ در بیمارستان، اعلام کرد در جلسه فردا شرکت نمی‌کند.غیر از این بود، باید تعجب می‌کردیم.علی برکه الله!»

جالب است بدانید خبر را هم خبرگزاری فارس مخابره کرده است. اتحاد جالبی است.

حالا خودمان را جای روحانی بگذاریم. آیا حاضریم با کسی که در میان مبتلایان به کووید ۱۹ بوده به فاصله ۲۴ ساعت سر یک میز بنشینیم؟