اقدام ارزشمند مدیر عامل اسبق نفت و گاز گچساران/ لغو مراسم تشییع و تدفین مادر بعلت شیوع کرونا

به گزارش سایت خبری تحلیلی آفتاب زاگرس؛مدیر عامل سابق نفت و گاز گچساران در غم از دست دادن مادر عزیز خود عزادار شد.مهندس غلامرضا پاکدل که هم اکنون معاونت مدیریت برنامه ریزی وزیر نفت را عهده دار است.از مردم خواست تا از حضور در محل خاکسپاری و‌برگزاری تجمع خودداری کنند

متن اطلاعیه خانواده داغدار پاکدل به شرح ذیل است؛

انا لله و انا الیه راجعون

گلهای بهشت سایه بانت مادر
صد دسته ستاره ارمغانت مادر

عزیزان و سروران ارجمند
سلام.
در گذشت مادرمان ما را سخت متاثر نمود و شما خوبان با ابراز همدردی از سنگینی بار این تاثر و غم کاستید. نمی دانیم مشیت الهی بر چیست و نمی دانیم قرار است چقدر سخت مورد آزمایش قرار گیریم.
روزی در آگهی های درگذشت عزیزانمان می نوشتیم: حضور شما عزیزان باعث تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود. شاید تصورش را نمی کردیم روزی به این نقطه برسیم که اعلام کنیم و حتی خواهش کنیم که پیام ها و تماسهایتان تسلی بخشند و لطفا تشریف نیاورید تا شرمنده تان نشویم. اما تقدیر الهی چیز دیگریست تا حدی که الان پیکر یکی از بهترین مادران و بهترین خواهران دنیا را می خواهیم بدون حضور شما خوبان و حتی بدون حضور اقارب و نزدیکانش به خاک بسپاریم.
عزیزان همیشه حاضر برای همدردی و همدلی به اطلاع شما می رسانم به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور حفظ سلامتی شما و عزیزانتان و حرکت در جهت قطع زنجیره ابتلا و پایان دادن به ویروس منحوس کرونا، مراسم تشیع و تدفین با رغبت بدون حضور شما سروران انجام می گیرد و هیچگونه مراسمی در هیچ جا اعم از منزل یا مسجد برگزار نخواهد شد و ان شاءالله هزینه مراسم صرف امور خیر خواهد گردید.

ضمن عرض تشکر وافر بابت ابراز همدردی از راه دورتان، با عرض پوزش صمیمانه، عاجزانه و مصرانه استدعا دارد از هر گونه حضور و تجمع خودداری فرمائید تا به لطف خدا سلامتیتان مستدام و بیش از این شرمنده شما خوبان نشویم.
به امید ریشه کنی ویروس کرونا و سلامتی شما و تمام مردم جهان.

از طرف غلامرضا پاکدل، خانواده های پاکدل و فرهادزاده و تمامی منسوبی

آفتاب زاگرس این مصیبت وارده را به مهندس غلامرضا پاکدل و‌جمیع منسوبین تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و‌برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند متعال خواستار است.
و از این اقدام ارزشمند وی جهت رفاه حال عمومی مردم بعلت شیوع ویروس منحوس برای برگزار نکردن مراسم تشییع ،تدفین و ختم کمال تشکر و قدردانی را دارد.
باشد که همه ما این رفتار تحسین برانگیز را در این شرایط بحرانی الگو قرار بدهیم.