دل نوشته ای خطاب به مرم شهر لیکک پیرامون انتخابات شورا

آفتاب زاگرس،تنور انتخاباتی شورای شهر به مراحل حساس خود نزدیک می شد یکی از شهروندان دل نوشته ای ارسال کرده است که عینا منتشر میشود.

بسم الله الرحمن الرحیم

دلنوشته ای خطاب به مردمان غیور و روشن ضمیر دیار عشق و آتش لیکک.

با استعانت از یگانه یار بی یاور و کسب رخصت از محضر والا مقام فرهیختگان دیار قهرمان پرور سرزمینم لیکک بدین وسیله آغاز رسمی حضور خدمتگزار کوچکتان در عرصه انتخابات را اعلام می دارم.حقیر با نام کوچک سمیرا گودرزی نصر و آرمان بزرگ خدمت به توسعه شهرمان قدم در این مسیر نهاده و امید آن دارم ذیل سایه الطاف الهی و گستره محبتتان شرمنده ی مردم خونگرم دیارم نباشم.شهرستان بهمئی مظلوم پیشینه ای سوزان زیر آتش خشم دژخیمان و روزگاری پر شرر ذیل نفاق و قومگرایی عده ای منفعت طلب را داراست.ما با علم و تکیه به توانمندی جوانان غیور و مستعد شهر لیکک که طی این سالها مورد ظلم محافل قومگرایی واقع و مجبور به سایه نشینی یا ترک دیار محبوبشان شده اند قدم به عرصه نهادیم.با خدای خود عهدی داریم تا با گذر از شعارهای نخ نما شده و شرح مختصری از برنامه های خود دست یاری به طرف شما خوبان دراز کرده تا بتوانیم دست های ناپاک را از خزانه ارزشمند دیارمان کوتاه و خدمت گذاران را جایگزین خیانت کاران نماییم.

۱-رفع مشکلات شهری از جمله، آسفالت معابر و زیبا سازی شهری و فضای سبز و پارک ها .

۲-پیگیری و پیش‌برد پروژه های ناتمام و همکاری و رایزنی جهت اتمام پروژه جاده بهمئی به جایزان جهت رفع بن بست بودن این شهرستان.

۳-مقابله با انتصاب های غلط و قومی در ادارات به تخصیص شهرداری.

۴-ایجاد امنیت شغلی و درامد پایدار برای اقشار مختلف به خصوص کارگران والا مرتبه و زحمتکش شهرمان.

۵-ایجاد پارک بانوان در یک محیط امن

۶-مشارکت همه قومیت ها و جوانان متخصص در پروژه های عمرانی

۷-زیباسازی منظر شهری و توسعه فضای سبز

۸-تصفیه خانه

۹-ایجاد میدان تره بار

و…

اگرچه شمارش مشکلات شهرمان در این مطلب نمیگنجد، لیکن این موارد جزو معضلات بزرگ اما قابل حل لیکک عزیزمان است که خلاصه وار خدمتتان عرض و متعهد می شوم برنامه‌های تفصیلی خود را در هر زمینه به سمع و نظرتان برسانم.

و اما سخنی با مردم شریف و نجیب لیکک:
حجم عظیم مشکلات حاصل راه بیهوده ای بوده که تا کنون طی شده. ما آمده ایم تا با مقابله بر کوبیدن به طبل قوم گرایی و مصلحت اندیشی شخصی یا قومی، دست در دستان پر مهرتان مصلحت شهرمان را در اولویت قرار داده و با تکیه بر نیروهای بالقوه شما بانوان غیور و دلاور مردان، دیار مظلوممان را به جایگاهی در خور نام پر آوازه لیکک برسانیم.باشد که سربازی سربلند در راه خدمت رسانی شما عزیزان بوده و شرمنده شما عزیزان و خون پاک شهیدان دیار شهید پرورمان نباشم.

خادم کوچک و امیدوار به لطف و محبت شما بزرگواران
سمیرا گودرزی نصر

 

به گزارش آفتاب زاگرس؛سمیرا گودرزی نصر فرزند دهراب ۲۷ ساله لیسانس مهندسی شهرسازی اصالتا بویراحمدی هست.متاهل و ساکن شهر لیکک میباشد که برای انتخابات شورای شهر لیکک کاندید شده است.دارای یک فرزند پسر می باشد. در سوابق کاری وی کار در دفاتر فنی مهندسی به صورت آزاد در رابطه با انجام پروژه های طراحی شهری و المان های شهری و شهرک سازی نیز بوده است .
وی در مورد نقش بانوان در حوزه مدیریتی گفت : اینجانب برای رسیدن به تعادل، برابری و رفع تبعیضات و در نتیجه توسعه بهتر و کاملتر جامعه، نیاز به آن است که زنان بتوانند در فرآیند تصمیم‌گیری در سطوح مختلف جامعه شرکت نمایند.تداوم و شتاب توسعه هنگامی رخ خواهد داد که زن و مرد دوشادوش یکدیگر مسئولیت توسعه را بر عهده بگیرند.از سوی دیگر کسب مشاغل مدیریتی توسط زنان علاوه بر آن که زنان را در مقابله با تبعیضاتی چون معیارهای استخدامی نابرابر، دستمزدهای نابرابر، فرصتهای آموزشی حرفه‌ای نابرابر، دسترسی نابرابر به منابع تولیدی و امکانات نابرابر در ارتقای شغلی تواناتر می‌کند، سبب بالا رفتن اعتماد به نفس، کسب یک هویت مستقل و بهبود وضعیت و رشد اجتماعی آنان می‌شود که کل جامعه از آن منتفع خواهد شد.

 هیات تحریریه آفتاب زاگرس برای این بانوی شایسته آزوی توفیق دارد