سرانجام وعده های مسولان جهت افتتاح بیمارستان بهمئی ختم به خیر می شود؟

آفتاب زاگرس،رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه معاون توسعه دانشگاه، مدیر حراست و مسئول دفتر فنی دانشگاه عصر امروز از بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهمئی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی؛ دکتر پرویز یزدان پناه در حاشیه این بازدید گفت: منابع لازم حدود ۲۴ میلیارد تومان جهت اتمام این پروژه و خرید تجهیزات پزشکی تامین شده و قسمت زیادی از تجهیزات پزشکی هم خریداری شده و در انبار موجود است.

وی اذعان داشت: موانع قانونی سر راه این پروژه بود که در شورای عالی فنی کشور مطرح گردید و موانع بطور کامل برطرف شد. امیدواریم که پیمانکار با سرعت مناسب پروژه را ادامه داده و انشااله طی ۳ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.
سنایی فرماندار شهرستان بهمئی به همراه دکتر طاهری مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از پرسنل شبکه در این بازدید حضور داشتند

به گزارش آفتاب زاگرس بیمارستان بهمئی در این شرایط ویروس کرونا و هم‌چنین با توجه به عدم دسترسی شهروندان به امکانات پزشکی نیاز ضروری است گفتنی است بار درمان شهروندان بر دوش شهرستان بهبهان است امیدواریم که این وعده های چندین بار مسولان و مدیران و نماینده محترم جهت بهره برداری این پروژه مهم و حیاتی به سرانجام و ختم به خیر می شود.

نویسنده خبر:مجیدی مهر