افتتاح ۸ پروژه برق رسانی در شهرستان بهمئی

آفتاب زاگرس؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح هشت پروژه برقرسانی در شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی این استان با حضور مسوولان ارشد استانی و شهرستانی خبرداد. جمال معتمدی زاده در گفت و گو با خبرنگاران گفت: هشت پروژه برق رسانی شهری در حوزه های رفع نوسانات، رفع ضعف ولتاژ، توسعه، اصلاح، کاهش تلفات و تبدیل شبکه های سیمی به کابلی در شهر گرمسیری لیکک مرکز شهرستان بهمئی با اعتباری بیش از ۴۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
[
وی کاهش نوسانات ، رفع افت ولتاژ ، تامین برق پایدار ، کاهش سرقت های شبکه ای و ارتقای سطح رضایتمندی مشترکین برق را از مهمترین اهداف افتتاح این پروژه ها دانست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اجرای این پروژه ها چهار هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار متوسط ، ۲ هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف ، هفت کیلومتر تبدیل شبکه های سیمی به کابلی و ۱۸ دستگاه ترانسفورماتور جدید اصلاح، نوسعه و احداث شده است.معتمدی زاده اظهار امیدواری کرد با راه اندازی کامل ایستگاه فوق توزیع شهرستان بهمئی شاهد رفع تمام مشکلات زیرساختی صنعت برق در این شهرستان باشیم.

به گزارش آفتاب طاگرس؛شهرستان بهمئی از شهرستان های ششگانه گرمسیری استان کهگیلویه و بویارحمد محسوب می شود که فاصله آن تا یاسوج حدود ۳۰۰ کیلومتر است.گرمای هوا در شهرستان بهمئی بدلیل مجاورت به اهواز مرکز استان خوزستان به بیش از ۵۰ درجه می رسد.

خبرنگار: فرهاد وفایی
افتتاح ۸ پروژه برق رسانی در شهرستان بهمئی