جهانگیری:

عدالت وقتی ارزش دارد که مردم طعم آن را بچشند

به گزارش سایت خبری تحلیلی افتاب زاگرس اسحاق جهانگیری روز یکشنبه در آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت با شعار افزایش ثروت خانوارهای ایرانی که با حضور نمایندگانی از ۳۱ استان کشور در سالن سران اجلاس برگزار شد، افزود: عدالت جزو مهم ترین رسالت هایی است که هر انسان آزاده ای باید انجام می دهد.
وی ادامه داد: در مکتب و مذهب ما عدل و عدالت به عنوان پایه های اصلی و اساسی است و تنظیم کننده امور و ساماندهی کننده آن است.
معاون اول رییس جمهوری اظهارداشت: امیرالمومنین (ع) با آن هم عظمت تلاش کرد که عدالت را اجرا کند و در این مسیر به شهادت می رسد البته بدترین تعریف از عدالت این است که آن را به مسائل اقتصادی محدود کنیم و مردم باید در همه زمینه ها از جمله تبعیض، فقر، مبارزه با فساد باید طعم عدالت را بچشند.
جهانگیری خاطرنشان کرد: انسان ها باید از فرصت های مناسب برخودار باشند و شرایط مساوی و رقابتی برای همه وجود داشته باشد، چرا که مهم ترین هدف انقلاب آرمان امام (ره) وشهدا و رهبری استقرار عدالت است.
وی یادآور شد: اگر به دنبال رضایت شهروندان هستیم، باید به دنبال استقرار عدالت باشیم و در همین جا اعلام می کنم که هیچ کس منتی ندارد که ۱۵۰ هزار یا ۷۵ هزار تومان به سهامداران عدالت سود داده است