تاریخ انتشار : دوشنبه 4 دی 1402 - 9:11
688 بازدید
کد خبر : 4757

افول یا پایان خوش سید محمد موحد/ اصلاح طلبان در کما

افول یا پایان خوش سید محمد موحد/ اصلاح طلبان در کما

آفتاب زاگرس؛ درسپهر سیاسی کهگیلویه بزرگ که ابر و باد و مه و خورشید و فلک همه در کارند تا شاهد رقابت درون گفتمانی (اصولگرای-پایداری ها و حزب الهی) باشیم در این بین جریان اصلاح طلب بنا رابر عدم مشارکت در انتخابات نهادند البته بعضی از چهرهای منتسب به این جریان در این حوزه فعالیت

آفتاب زاگرس؛ درسپهر سیاسی کهگیلویه بزرگ که ابر و باد و مه و خورشید و فلک همه در کارند تا شاهد رقابت درون گفتمانی (اصولگرای-پایداری ها و حزب الهی) باشیم در این بین جریان اصلاح طلب بنا رابر عدم مشارکت در انتخابات نهادند البته بعضی از چهرهای منتسب به این جریان در این حوزه فعالیت های نیز دارند.

امروزه روز شاهد تنش های بی پایان رسانه ای و شبکه های اجتماعی بین حامیان و هوداران کاندیداهای شاخص جریان اصولگرایی در این حوزه هستیم که مردم و نخبگان را به ستوه دراورده است.

از یکسو در مناطق مختلف حوزه انتخابیه ” کهگیلویه بزرگ ” خبر می رسد که بالهای قدرتمند سید ” محمد موحد ” که در سایر انتخابات های گذشته نقش بی بدیلی در پیروزی های مکرر وی داشتند با حضور کاندیداهای مختلف بخصوص از اردوگاه وی تماما شکسته و ریزش ها سیل آور شده است . این گزارش ها تصریح دارد که ریزش های موحد چنان شده است که تیم رسانه ای وی با هر جلسه ای با یاران قدیمی وی شو رسانه ای راه انداخته و تنها مدعی می شوند که موحد مهمان یار قدیمی یا فلانی همچنان به موحد وفادار است ! که همین پردازش رسانه ای نشان می دهد که آش آنقدر شور شده که صدای سرآشپز هم درآمده !! ریزش های موحد بدون رویش های خاص اگر به همین شیوه پیش رود باید سناتور با یک شکست سنگین برای همیشه کفشها را آویخته و هر آنچه در این سالها رشته کرده ، پنبه شده تحویل دهد !پیام های فوق از پروپاگاندا و تبلیغات هواداران رقیب سید محمد موحد در رسانه ها و فضای شبکه های مجازی دست به دست می چرخد و به زعم خود افول و پایان محمد موحد را به خورد افکار عمومی و توده مردم می دهند .

از سوی دیگر حامیان سید محمد موحد در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی از امتداد عزت و همچنین همدلی و همیاری اقشار مختلفه مردمی در شهرستان های چهارگانه در دعوت از ایشان حکایت دارد و پایان خوشی در قامت نمایندگی مجلس برای ایشان متصور هستند .


البته باید به نظاره نشست تا تاییدصلاحیت که ۱۴ دی ماه اعلام می شود بعد از آن می توان تحلیل جامع تر و کامل تر ارائه نمود .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نمایش مجوز رسمی ارشاد اسلامی

فرهنگی

اخبار سیاسی

ای رسانه

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/aftabzag/public_html/wp-content/themes/bamdad/footer.php on line 122