تاریخ انتشار : شنبه 16 تیر 1403 - 18:04
1491 بازدید
کد خبر : 6558

پیام مهم رئیس ستادمرکزی دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان بهمئی+جزئیات

پیام مهم رئیس ستادمرکزی دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان بهمئی+جزئیات

آفتاب زاگرس، در پی پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری اسلامی ایران رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان بهمئی پیامی صادرکردند متن پیام به شرح زیر است. «به نام خدای دادگر» «از کیمیای مهر شما زر گشت روی ما/آری به یمن لطف شما خاک زر شود» «وقتی هدف زیباست،

آفتاب زاگرس، در پی پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری اسلامی ایران رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان بهمئی پیامی صادرکردند متن پیام به شرح زیر است.

«به نام خدای دادگر»

«از کیمیای مهر شما زر گشت روی ما/آری به یمن لطف شما خاک زر شود»

«وقتی هدف زیباست، تاوان، لذت بخش است »

کلاه گوشه فخر به درگاه ربوبی احدیت و بر آسمان شادی و حماسه ای شگفت که مردم دیارم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بهمئی رقم زده بودند می‌سایم و به عنوان عضو کوچکی از این مردم خود را شریک این شادی می‌ دانم، خیزش عظیمی که گرچه در تیرماه بود، اما ریشه در خردادهای پرتکرار داشت و به حق ستودنی و ماندگار در سپهر سیاسی این دیاردارد. در مقابل این سختی‌ها و تنگ نظری‌هایی که دیده بودند اما مقاوم‌تر و باورمندتر به اندیشه اصلاح طلبی خود، با دست خالی و فضای ملتهبی که عوامل اجرایی انتخابات به صورت یک طرفه به وجود آوردند قابل ستایش و تقدیر دارد ،برای ایران و سربلندیت به پا خاستیم که در روح و جانمان ماندگاری ای وطن !
برای در امان ماندن دامان پاکت از دست دگران بدگهران به پا خاستیم!
ازسرزمین شیرین رویاهای ما تو بمان، برای افتخار ما بمان، تا همه نظاره‌گر عظمت اسطوره‌ای تو باشند!
ای سرزمین پاک نیاکان ما گلزار سبزت دور از تاراج خزان و جور زمان باد !
برای سربلندی تو آمدیم که بی مایگان را فرو نشانیم و مرد هنرمند را برتر نشانیم!
برای پایان بخشیدن به حاکمیت قرون وسطی، که از منظر خود بهشت را قطعه بندی می‌کردند و عده‌ای هم برای خرید این قطعه صف کشیده بودند آمدیم !
از دامن این مرز پر گهر خیزشی سیاوش گونه به راه افتاد که بازگشت مردم و پذیرش مسئولانه اصول حکمرانی خوب، تنها راه واقع بینانه در راستای فساد سیستماتیک و عبور از بحران‌های ساختارهای کنونی است و به راستی در جستجوی اهل دلی عمر ما گذشت/ جان در هوای گوهر نایاب داده‌ایم
,که عزت و سرفرازی را برایمان به ارمغان آورد ،ناصبورانه بهار عدالت و آزادی و خردورزی را آرزو می‌کردیم که به یمن لطف شما محقق گردید و انتخاب《 دکتر پزشکیان》 پیروزی عقلانیت بود که آن را به فال نیک می‌گیریم و انتخاب آن بارقه‌ای از امید را در دل‌های نگرانمان برای آینده ایران ایجاد کرد که امیدوارم منشا تغییرات و تحولات چشمگیری برای رفاه امنیت و آرامش مردم سرزمینم به ویژه این دیار باشد که در این ایام کوتاه آزادگی شرف و شجاعت اندیشیدن و صفای باطن و اخلاق مردم این دیار مهم‌ترین درسی بود که در کنار آنها آموختم.
از پیشکسوتان جریان اصلاح طلبی شهرستان و سایر گرایش‌های سیاسی،روحانیت محترم از ریش سفیدان و معتمدین خانواده‌های معزز و معظم شهدا ،جانبازان ایثارگران، فرهنگیان خوشنام و متعهد و جوانانی که همچون دماوند و دنا ،سهند و سبلان مقاوم و شجاع، مادران و خواهران بانویی که ریشه در زلالی و پاکی و از تبار آب و آیینه شجاع و بی باک و سایر اقشار و صنوف و حرفه هایی که در این ایام سخت محنت بار، هیچ سد و مانعی آنها را برای رسیدن به خواسته‌هاشان محدود و منصرف نکرد و برگ زرین دیگری بر زورق این سپهر سیاسی رقم زدند، و به راستی نشان دادند «وقتی هدف زیباست تاوان، لذت بخش است» و به قول منصور حلاج «در مقام عشق نمازیست که وضویش جز به خون نشاید »و عشق و محبت و حب وطن عزیزشان ایران، را چنان چشمه‌ساران زلال نشان دادن.

تلاش‌های صادقانه و شجاعانه و بی‌طرفانه دادستان محترم شهرستان جناب دکتر حبیبی منش، سربازان گمنام به ویژه حاج دانایی ریاست محترم اداره اطلاعات و نیروهای نظامی و انتظامی های از آن دسته فعالیتهای و نظاره گری های انتخاباتی بود که نمیتوان از آنها چشم پوشی کرد و ارج ننهاد. و به راستی صادقانه در جانب حق که همان مردم بودند تا لحظه آخر ایستادند و پشتگرمی مردم به این افراد بود و نشان دادند هیچ اولویتی مترتب بر رأی و بینش و نظر مردم نیست و هیچ حقی بالاتر از حق الناس نخواهد بود.

گمان مبر که به پایان رسیده کار مغان
هزار باده ناخورده در رگ تاگ است

والعاقبه المتقین

شاهرخ کریمی
رئیس ستاد مرکزی دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان بهمئی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نمایش مجوز رسمی ارشاد اسلامی

فرهنگی

اخبار سیاسی

ای رسانه

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/aftabzag/public_html/wp-content/themes/bamdad/footer.php on line 122